Všechny články

07. 07. 2020 - TOP články

LETNÍ SOUTĚŽ S LOW CARB SMĚSÍ NA PEČENÍ - vyhodnocení

Vyhrajte multifunkční kuchyňský robot BOSCH MUM48AI. Vyfoťte Vámi připravený recept z naší LOW CARB Směsi na pečení TOPNATUR a pošlete nám výslednou fotku. Kromě multifunkčního kuchyňského robota BOSCH můžete vyhrát i hodnotné balíčky produktů TOPNATUR.

05. 04. 2020 - TOP recepty

Jablečný koláč s vanilkou

Lehký jablečný koláč s psylliem, který zpříjemní váš víkend a navíc podporuje zdravé trávení díky psylliu. Příprava je jednoduchá a ingredience najdete v každé skříni dobré pekařky. Přejeme krásné dny a ať dezertík chutná.

07. 03. 2020 - TOP recepty

Čokoládový řez s tvarohem

Sbíhají se vám sliny při pohledu na tento skvělý čokoládový řez s tvarohem? Je nejen výborný, ale také s vysokým obsahem bílkovin díky syrovátkovému proteinu. Děkujeme za recept české tenistce Barboře Miklové. Hlavní surovinou je syrovátkový protein značky TOPNATUR. Přípravek, který zvyšuje podíl bílkovin v jídle čímž zároveň umožňuje snížit množství mouky a cukru a v některých případech je dokonce nahrazuje. Je vhodný pro přípravu koktejlů, ovocných smoothie nebo také k přípravě slaných či sladkých dezertů.

07. 03. 2020 - TOP recepty

Tvarohový řez s proteinem

Nevíte co upéct o víkendu? Vyzkoušejte ovocný řez s tvarohem, proteinem, strouhaným kokosem a z rýžové mouky. Dezert je bez laktózy a plný bílkovin. Hlavní surovinou je syrovátkový protein značky TOPNATUR. Přípravek, který zvyšuje podíl bílkovin v jídle čímž zároveň umožňuje snížit množství mouky a cukru a v některých případech je dokonce nahrazuje. Je vhodný pro přípravu koktejlů, ovocných smoothie nebo také k přípravě slaných či sladkých dezertů.