TOP články

11. 01. 2021 - TOP články

Observační studie k účinnosti ColonFitu

Unikátní observační studie na účinnost potraviny pro zvláštní lékařské účely ColonFit, která je v České republice zcela ojedinělá. Studie na ColonFit (kombinace vlákniny, prebiotik – inulin, probiotik a trávicích enzymů) byla provedena na 110 respondentech z České republiky po dobu 4 týdnů. Při vyhodnocení studie byl brán v potaz stravovací režim v podmínkách České republiky a průměrný příjem vlákniny na obyvatele.

07. 07. 2020 - TOP články

LETNÍ SOUTĚŽ S LOW CARB SMĚSÍ NA PEČENÍ - vyhodnocení

Vyhrajte multifunkční kuchyňský robot BOSCH MUM48AI. Vyfoťte Vámi připravený recept z naší LOW CARB Směsi na pečení TOPNATUR a pošlete nám výslednou fotku. Kromě multifunkčního kuchyňského robota BOSCH můžete vyhrát i hodnotné balíčky produktů TOPNATUR.

19. 01. 2020 - TOP články

5 zaručených rad k posílení imunity

Konečně přichází ladovská zima s teplotami pod bodem mrazu a zásobou sněhu. Připravte si čepice, šály, rukavice a začněte s otužováním. Střídání tepla a zimy totiž dokáže pořádně zamávat s imunitou. Máme pro vás pár tipů jak se vyhnout zimnímu nachlazení a posílit imunitu v chřipkovém období.

19. 01. 2020 - TOP články

Betaglukany na atopický ekzém u dětí

Atopický ekzém není život ohrožující onemocnění, ale dokáže pořádně znepříjemnit život. Musíte to zažít, abyste věděli jak obtěžující je neustále svědění pokožky. Nejen malé děti, ale i dospělí, jen velmi těžko ovládají chuť k škrábání, které sice na chvíli pomůže, ale ve skutečnosti pouze komplikuje situaci a prodlužuje hojení. Zkusme spolu najít lepší řešení!