MATCHA s kokosovým nápojem

Matcha s kokosovým nápojem
Matcha s kokosovým nápojem

Když se kokos spojí s MATCHOU

Pro všechny milovníky zeleného čaje MATCHA jsme vytvořili lahodný nápoj s příchutí a vůní kokosu. Náš Kokosový nápoj je jedničkou na trhu mezi rostlinnými nápoji a obdiv si získal hlavně kvůli příjemné chuti a rychlé přípravě. Tyto dva rozdílné produkty spojuje několik benefitů jimiž se mohou pyšnit ty nejkvalitnější výrobky z přírody. Nejedná se jen o módní výstřelek z dílny našich technologických mágů. Tento nápoj jsme vytvořili po několika experimentech a předcházelo mu senzorické testování chuti, abychom uspokojili i ty nejnáročnější chuťové pohárky našich zákazníků.

Kokosový nápoj bez laktózy

Kokosový nápoj TOPNATUR je lahodný nápoj velmi příjemné chuti, který je vhodný k přípravě nápojů, smoothie a teplých i studených pokrmů. Nápoj neobsahuje kasein, laktózu, lepek ani modifikované potraviny. Je vhodný pro vegany a oblíbí si jej hlavně osoby s intolerancí k laktóze a lepku. Primárně je vhodný jako náhrada kravského mléka. 

Zelený čaj MATCHA

MATCHA pochází z čajovníku, který se pěstuje speciální zastiňovací technikou. 4 týdny před sklizní se pole úplně zastíní. Speciální stínící technika činí listy MATCHY bohatší o aminokyseliny a typická je pro ně smaragdově zelená barva. Kvalitní MATCHU poznáme nejen podle sytě zelené barvy, ale také podle nasládlé a velmi jemné chuti.

Matcha s kokosovým nápojem

Copyright © TopNatur | Realizace ImperialMedia s.r.o. 2015