Jak pomáháme

Pomáhejme onkologii

Stali jsme se součástí projektu "Pomáhejme onkologii", jehož amabasadorem je Oldřich Navrátil. Získané prostředky jsou určené na nákup přítrojového vybavení onkologického oddělené Krajské nemocnice Tomáše Bati. 
http://pomahejteonkologii.cz/ 

ZOO a zámek Zlín - Lešná

Tučňáci jsou novými členy naší Topnatur rodiny. V červenci 2015 jsme se rozhodli přispět na živobytí těchto opeřenců ze ZOO zámek Zlín - Lešná a tak se prostřednictvím naší společnosti můžete těšit i na různé soutěže o vstupenky do této krásné zoologické zahrady :). Sledujte i náš profil na facebooku, kde Vás o těchto soutěžích budeme průběžně informovat! Křídlo na to!
http://www.zoozlin.eu/

SHK Lapp Zlín

Jsme hrdými partnery Sledge hokejového týmu Lapp Zlín. Je nám ctí, že jsme mohli být u toho, když kluci získali titul mistr ČSHL 2014/2015. Patří jim velký obdiv a gratulace! Jen tak dál.
http://www.sledgehokejzlin.cz/

SALMA

Salma je skupina lidí, kteří učí již malé děti nést zodpovědnost za vše živé. Na své malé farmičce pořádá i akce pro veřejnost. Najdete u nich kozy, koně, ovce, králíky, prasátka, morčata a nebo třeba oslíka...„Oči zvířete mají schopnost mluvit tím nejkrásnějším jazykem na světě.“ Martin Buber
Stáj se nachází v lokalitě mezi Břeclaví a Lednicí na Moravě.
http://ossalma.cz/

Kouzelný karneval

„Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým.“ Charlie Spencer Chaplin
… a věřte, že s Kouzelným karnevalem Jirky Hadaše se do dětských let vrátí i dospělí. Se svým karnevalem kouzlí úsměvy na tvářích dětí po celé ČR…J. Chcete, aby přijel i k Vám?
http://www.kouzelnykarneval.cz/

Copyright © TopNatur | Realizace ImperialMedia s.r.o. 2015