O nás

  • TOPNATUR s.r.o. je úspěšná firma, která od roku 1996 působí na potravinářském trhu a jejíž sortiment a pole působnosti se neustále rozvíjí. Společnost se soustředí na produkty zdravé výživy, rozšiřování sortimentu sušených rostlinných nápojů (kokosový, ovesný, pohankový nápoj...), ale i jiných výrobků z kategorie potravních doplňků. Hlavním reprezentantem této kategorie se staly výrobky pro zdravá střeva a zažívání a zelené potraviny. Společnost je primárním výrobcem ovesných koupelí pro osoby s atopickým ekzémem a různými dermatitidami.

  • S postupným nárůstem obratu a velikosti firmy se rozšiřovalo i pole její působnosti. V roce 2005 vzniklo středisko TOP SUROVINY, které se zabývá dodávkou surovin pro potravinářský průmysl.

  • V roce 2017 společnost zavedla nové produkty na trh mezi něž patří PROBIO kaše pro podporu organismu s vitamíny, minerály, vlákninou a 6 probiotickými kmeny. Produkty TOPNATUR jsou kvalitním řešením pro osoby s bezlepkovou dietou s intolerancí k laktóze, jsou vhodné pro vegany a některé naše produkty si zamilují i ti nejmenší.

  • Od roku 2007 sídlí firma TOPNATUR s.r.o. v nových výrobních a skladovacích prostorách ve Slušovicích, které jsou vybaveny nejmodernější technikou a které splňují nejnáročnější hygienická i jiná kritéria. Od roku 2005 je firma TOPNATUR s.r.o. držitelem certifikátů dle mezinárodní normy systému kvality a řízení jakosti HACCP, BIO a IFS Food verze 6.
Copyright © TopNatur | Realizace ImperialMedia s.r.o. 2015