Novinka ColonFit při zácpě a hemoroidech

ColonFit
ColonFit

Nedostatek vlákniny

Do našeho jídelníčku bychom měli zařadit potraviny bohaté na vlákninu, bez které se naše střeva neobejdou. Člověk by měl denně zkonzumovat 25-35 g vlákniny, získané nejlépe ze zeleniny a ovoce. Praxe je bohužel taková, že v průměru přijmeme v potravě sotva polovinu této dávky. Pokud se nechceme od rána do večera přejídat banány a čočkou, tak bychom měli sáhnout po produktu, který je nenávykový a vhodný pro všechny.

Novinka na trhu ColonFit

100 % rostlinný produkt ColonFit je novinkou na trhu. Vláknina, probiotika, prebiotika a trávicí enzymy se harmonicky doplňují a mílovými kroky putují k cíli, který se zdá pro mnohé nedosažitelný. Zácpou trpí asi 25 % dospělých. Třikrát více postihuje ženy než muže. Ve věku nad 65 let trápí až 40 % lidí.

Zácpa a hemoroidy? Pro ColonFit žádný problém!

COLONFIT je potravina pro zvláštní lékařské účely určená pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech. Obsahuje vysoké množství rozpustné vlákniny psyllium, u které bylo prokázáno, že dieteticky pomáhá při poruchách motility střev, které jsou doprovodným příznakem zácpy. Vláknina Psyllium v ColonFitu je schopna absorbovat vodu a zvětšit objem stolice a vytváří tak jemný gel, který stimuluje přirozený pohyb střev. Při každodenním užívání ColonFitu dodáte tělu dostatečný příjem vlákniny a zároveň probiotika - přátelské bakterie a prebiotika - živiny pro jejich růst.

Sedavé zaměstnání a hemoroidy

Hemoroidy patří k velmi častým onemocněním způsobeným zejména sedavým zaměstnáním, stravou s nedostatkem vlákniny, malým příjmem tekutin a potížemi s vyprazdňováním. V tomto případě nastupuje ColonFit, u kterého je potřeba dodržovat pitný režim. Více informací o ColonFitu naleznete na stránce www.colonfit.cz a můžete si napsat i o vzorky, které poskytneme zdarma a doručíme je až k vám domů! 

Copyright © TopNatur | Realizace ImperialMedia s.r.o. 2015