Müsli srdcem spékané s láskou

musli
musli

Už jste slyšeli o naší prémiové novince? V našich pecích jsme připravili 4 druhy spékaného müsli bez palmového oleje a konzervantů. Myšlenka müsli srdcem vznikla na společném brainstormingu, kdy jsme konečně chtěli zkusit vyrábět naše vlastní prémiové müsli, o kterém víme, že je připraveno velmi pečlivě a s láskou. Spojením poctivých surovin, dokonale vypracovaného technologického postupu a snahy našeho týmu se povedlo vytvořit unikátní müsli s obrovskou dávkou lyofilizovaného ovoce, kvalitní belgickou čokoládou a pořádnou dávkou oříšků.

Vybrat si můžete ze 4 příchutí:

Prémiová snídaně s vysokým obsahem vlákniny

Co dělá müsli zdravým müsli? Vysoký obsah vlákniny, nízké procento přidaného cukru, minimum nasycených mastných kyselin a soli a co nejvyšší podíl polynenasycených mastných kyselin. Pokud chcete zdravě snídat, tak je Müsli srdcem tou pravou vobou. Vychutnejte si zdravou snídaní, která Vám dodá energii na celý den.

Bez lepku a laktózy

Společnost TOPNATUR se specializuje na produkty pro osoby s bezlepkovou dietou a intolerancí k laktóze. Bezlepkové Müsli srdcem Paleo&Kokos potvrzuje tuto snahu v plném rozsahu. Laktózu neobsahuje ani jedno z našich müsli, které je ručně baleno. 

Copyright © TopNatur | Realizace ImperialMedia s.r.o. 2015