Bohyně kuchyně testuje Probio kaše

19.1.2020 #TOP články

Snídaně jsou u nás každý den na stejném místě. U stolu na terase. Krásně si prostřeme a vymyslíme, co budeme snídat. Díky tomu, že jsme s manželem “na volné noze”, můžeme si tyhle snídaně užívat celá rodina. A já jsem za to moc ráda. Slané snídaně se střídají se sladkými. A proto jsme velice rádi vyzkoušeli Probio kaše od TOPNATUR.

Testovali jsme ve spolupráci s magazínem ŽENA-IN.CZ.

Probio kaše jsou na trhu novinkou. Vybrat si můžete z šesti druhů. My jsme testovali tři. Natural, banán s čokoládou a kokos s belgickou čokoládou. Kromě toho můžete ochutnat také čokoládu s proteinem, višeň nebo černý rybíz z chia.

Na snídani jsme si kromě kaší snesli i různé ovoce, javorový sirup, oříšky, mák a čokoládu rozpuštěnou se smetanou.

Probio kaše TOPNATUR jsou balené v praktickém balení – jeden sáček – jedna porce. Sáčky najdete v jedné krabici tři. Klidně bych byla pro, aby bylo nějaké rodinné balení, třeba s deseti sáčky. Protože když vám kaše zachutná jako nám, tak krabičku máte pryč za chvíli 

Já jsem vyzkoušela natural a klidně bych tuhle kaši snědla bez čehokoliv navíc. Její chuť je parádní. Můj patnáctiletý syn, milovník kaší, prohlásil, že je tahle kaše lepší než moje krupicová  A to už je fakt pocta. Syn navíc moc dobře nesnáší laktózu, takže pro něj, spolu s bezlaktózovým mlékem, ideální varianta. Proč? Protože Probio kaše od TOPNATUR jsou bez lepku a také bez laktózy.

Příprava kaše

Kaši stačí zalít horkou vodou nebo mlékem (případně alternativou mléka). Promíchat a za tři minuty můžete kaši jíst. Stejně jak my, ji můžete doplnit ovocem, oříšky, semínky, čokoládou…

Já jsem si natural kaši doplnila čerstvými švestkami, mákem a čokoládou. Neskutečně chutná kombinace.

Jedna porce rýžové Probio kaše TOPNATUR je plná vitamínů, obsahuje 6 kmenů probiotických kultur, minerálních látek, velkého množství vlákniny a některé druhy kaše obsahují také protein.

V Probio kaších TOPNATUR nenajdete žádný přidaný cukr nebo geneticky modifikované suroviny. Základem kaše je extrudovaná rýžová mouka, která nezatěžuje organismus a je lehce stravitelná.

Za mě byla nejchutnější natural kaše, manželovi velice chutnala belgická čokoláda a kokos, dětem zachutnala banánová s čokoládou. Výhodou je opravdu blesková příprava, takže kaše oceníme také ve školním roce, kdy bude náš čerstvý středoškolák vstávat dříve než byl zvyklý a tahle kaše bude hotová raz dva. Navíc mu dodá tolik potřebnou energii, kterou od snídaně očekáváme.