TOP články

19. 01. 2020 - TOP články

5 zaručených rad k posílení imunity

Konečně přichází ladovská zima s teplotami pod bodem mrazu a zásobou sněhu. Připravte si čepice, šály, rukavice a začněte s otužováním. Střídání tepla a zimy totiž dokáže pořádně zamávat s imunitou. Máme pro vás pár tipů jak se vyhnout zimnímu nachlazení a posílit imunitu v chřipkovém období.

19. 01. 2020 - TOP články

Betaglukany na atopický ekzém u dětí

Atopický ekzém není život ohrožující onemocnění, ale dokáže pořádně znepříjemnit život. Musíte to zažít, abyste věděli jak obtěžující je neustále svědění pokožky. Nejen malé děti, ale i dospělí, jen velmi těžko ovládají chuť k škrábání, které sice na chvíli pomůže, ale ve skutečnosti pouze komplikuje situaci a prodlužuje hojení. Zkusme spolu najít lepší řešení!

19. 01. 2020 - TOP články

Rozhovor měsíce: Český IronMan radí jak na vyvážené stravování

V rozhovoru měsíce s TOPNATUR jsme vyzpovídali Mgr. Milana Mervu, osobního trenéra ve zlínském fitness Vita Sana Clubu, které se umístilo jako jedno z nejlepších fitness center v ČR v žebříčku časopisu Forbes. Jedním z Milanových největších úspěchů je kvalifikace na mistrovství světa v dlouhém triatlonu Ironman na Hawaii. Milan dohlíží na své klienty jak z hlediska cvičebního plánu, tak vytváří stravovací režim stanovený dle osobních konzultací a fyziologických analýz.

19. 01. 2020 - TOP články

Bloggerka Solnička v kuchyni o nejlepší snídani

Kaše na snídani miluji. Po klasické, krupičné kaši je má druhá nejoblíbenější kaše rýžová. Společníkem při testování byla tentokrát moje sestra Markétka. I ona je milovnice rýžových kaší. Zkusila už několik druhů ochucených i neochucených kaší od různých výrobců, avšak tyto Probio kaše od Topnatur ještě neměla možnost vyzkoušet. Ani já je nikdy doma neměla. Byla to pro nás úplná neznámá a to proto, že jsou Probio kaše novinkou na trhu.