TOP recepty

24. 09. 2019 - TOP recepty

Green avocado smoothie

Avokádo se řadí mezi ovoce s nejnižším podílem vody a nejvyšším podílem zdravých tuků, které snižují cholesterol. Obliba avokáda neustále roste a v současné době se řadí mezi nejpopulárnější zdravé potraviny. Vyzkoušejte smoothie z tohoto jemného ovoce a doplňte jej o náš ovesný nápoj s obsahem betaglukanů.

24. 09. 2019 - TOP recepty

Angreštové krémové smoothie

Připravte si smoothie z domácího ovoce a navíc bez laktózy. Angrešt je skvělý pro očistu těla od toxinů a přebytečné vody. Navíc přidejte ovesný nápoj, který smoothie skvěle zjemní.

24. 09. 2019 - TOP recepty

Banánový MUGCAKE

Zdravý veganský dezert pro všechny, kteří nestíhají nebo si chtějí pečení zjednodušit. Mugcake neboli dezert v hrníčku si můžete udělat během 3 minut. Výborné pro milovníky sladkých fit snídaní. Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete vejce, tak vyzkoušejte recept s naším Vegan eggie.

24. 09. 2019 - TOP recepty

Lněný chléb s Psylliem

Kynutý lněný chléb s Psylliem Topnatur je vytvořen ve spolupráci s Fit Style with Eli, která je odbornicí na low carb – nízkosacharidovou dietu. Nebojte se, že byste v tomto chlebu našli mouku. Lněné semínko a psyllium ji skvělé nahradí.